Modern Hayat Biçiminiz

Kurumsal

Dünden bugüne çok şey değişti...

Marka Hikayemiz

Halil Dumaz İnşaat, 15 yılı aşkın süredir kendi konsept projelerini geliştirerek modern, estetik, güvenli ve standartlara uygun yaşam alanlarının üretimini sürdürmektedir. Gelecekteki modern konut-mimari kültürünü en yaşanabilir tasarımları ile günümüze getirmeyi misyon edinmiştir.Uyguladığı projelerde toplam kaliteye gösterdiği hassasiyetle sektörünün güçlü liderlerinden biri konumuna gelmiştir.

Halil Durmaz İnşaat, toplukonut projeleri gibi uzmanlık ve deneyim gerektiren çok seçkin taahhütleri başarıyla gerçekleştirmiştir. Deneyimli kadroları, akılcı projeleri ile Halil Durmaz İnşaat, sektöre yeni değerler kazandırarak hedeflerini sürdürmektedir. Halil Durmaz İnşaat; müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini artırarak bölgesi ve ülkesinin kalkınmasına sağladığı katma değer sayesinde sosyal sorumluluğunu da yerine getirmenin gururu ve gücü ile sektöründe daima lider olmak için çalışacaktır.

Misyonumuz

Sosyalleşmeyi destekleyen elverişli mekanlarıyla, nitelikli, estetik, doğayla iç içe modern yaşam alanları ümek. Bölgesel analizlerin titizlikle yapılması ve değerlendirilmesinden sonra, kaliteden taviz vermeden, ulusal ve uluslararası normlara bağlı kalacak şekilde, en uygun tarzı oluşturmak. Müşteri memnuniyeti ve güvenin tesis edilmesine katkı sağlayarak sonraki kuşakların da ilk adresi ve alternatifi olmak kaydı ile temel amacımız; değerlerimizle yükselerek vizyonumuza ulaşmaktır.

Vizyonumuz

Sahip olduğumuz yeterliliklerden yola çıkarak, değerlerimizle bütünlük arz eden, insanların kafasındaki konut, barınma sorununu ortadan kaldırmış, konut harici projelerde de hem tasarım hem yapım yeteneğiyle, yurt içinde ve dışında sektöründe söz sahibi marka olmak

İlkelerimiz

Halil Durmaz İnşaat olarak, çalışanlarımız ile birlikte hedef ve ilkelerimiz; İnşaat-Taahhüt ve Mimarlık sektöründe en iyiyi üretmeye çalışmak, bugünden geleceğe aktarabileceğimiz yüksek standartlara sahip yapılar tasarlamak ve hayata geçirmektir.

İnsan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen, doğayla dost mekanlar kurgulayabilmenin öneminin bilincinde olarak çalışmalarımıza yön vermekteyiz. Her projeyle artan heyecan ve kararlılığımızla, elde ettiğimiz deneyimlerimizi bir sonraki çalışmalarımıza yansıtarak devamlı öğrenebilmeyi; bunun sonucunda da devamlı gelişmeyi sağlayıp her zaman dinamik kalmak bizim en temel ilkemizdir.

Şirket prensibimiz olarak çok önemli üç kritere sahibiz. Birincisi zamanında ve hızlı hizmet, ikincisi kalite, üçüncüsü ise uygun fiyatlı hizmet vermektir. Şirket olarak, bu hizmet anlayışıyla en iyiyi üretmeye çalışırken koşulsuz müşteri memnuniyetini en yüksek imalat kalitesi ve yüksek iş güvenliği standartları ile proje sürecinin başından, son aşamasına kadar sunduğumuz hizmet kalitesinde devamlılığı sağlamaktayız.
Copyright 2022 HALİL DURMAZ İNŞAAT
chevron-down