Modern Hayat Biçiminiz

Müşteri Hizmetleri

Dünden bugüne çok şey değişti...

Müşteri İlişkileri

Halil Dumaz İnşaat, projelerini ziyaret eden ya da Halil Dumaz İnşaat internet sitesindeki formu dolduran herkes, Halil Dumaz İnşaat Müşteri İlişkileri biriminin hizmetlerinden düzenli olarak yararlanmaya başlamaktadır.

Halil Dumaz İnşaat'ta internet aracılığıyla ulaşarak talep formu dolduran ya da soru yöneltenlere 24 saat içinde cevap verilmektedir. Halil Dumaz İnşaat satış ofislerini ziyaret edenler ise, sıcak bir ön karşılamadan sonra derhal satış temsilcilerine yönlendirilmektedirler.

Halil Dumaz İnşaat müşterilerinin yararlandıkları bir diğer ayrıcalık ise satışa yeni çıkacak projelerden önceden haberdar olmaktır.

Etkin Müşteri Hizmetlerine sahip olmamızı sağlayan Değerlerimiz:

  • Ülkemize ve toplumumuza artı değer katmak,
  • Sürekli öğrenme ve gelişme için kaynak yaratmak,
  • Daima “en iyi” ve “en güvenilir” olmak,
  • Yetkin insan kaynağımızın en önemli sermayemiz olduğunun bilincinde olmak,
  • Kaliteden ödün vermeden üretmek,
  • Deneyimlerimizle yeni katma değerler yaratmak.

Satış Sonrası Hizmetler

Birlikte geçirdiğimiz daire teslim alma deneyimi sonrasında ihtiyacınız olabileceğim tüm teknik konularda, anlaşmalı hizmet ağımız ile daima sizinleyiz. Ufak bir tamirattan çocuğunuz büyüdüğünde ihtiyacınız olabilecek bir çocuk odası dekorasyonuna kadar.

Projenin her aşamasında odaklandığımız en önemli konu müşterilerimizin memnuniyeti ve bu memnuniyetin sürekliliğidir. Bunun için her şeyden önce müşterilerimizle aramızda etkin bir iletişim ortamı kurmayı hedefliyoruz. Bu iletişim, konur satış sözleşmesi ile başlıyor, proje yapımı sürecinde ve sonrasında aynı hassasiyetle sürdürülüyor. Konutların tesliminden sonra, site yönetiminin oluşturulması, temel hizmetlerin düzenlenmesi süreçlerine 1 yıl boyunca hızlı ve etkin bir çalışma ile destek veriyoruz.

Teslim edilen her daire 1 yıl süresince kullanıcı kaynakları problemler dışında gelen tüm talep ve öneriler, satış sonrası hizmetler birimimiz tarafından kayda alınarak her konuda etkin ve hızlı gerçekleştirilen teknik destek verilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Konut Alımlarında Tapu Prosedürü Nasıl İşliyor?

Halil Durmaz İnşaat proje aşamasında topraktan satış gerçekleştirdiğinden dolayı konut alımlarında satış vaadi sözleşmesi ile müşteriye güvence sağlıyor. Tapu teslimatı ise sırası ile projenin bir kısmı tamamlandığında kat irtifakı anahtar tesliminde kat mülkiyeti şeklindedir.

Kat Mülkiyetli Tapu Nedir? Kat Mülkiyeti Tapusu Çıktığında Banka Kredisi Çekebilir miyim?

Kat mülkiyeti, tapu kütüğünde yazılı olan durumları yansıtan bir tapu çeşididir. Kat mülkiyetli tapuların üst kısmında kat mülkiyetli tapu olduğu yazar. Bu tür tapularda bağımsız bölümün numarası, katı, niteliği ve binanın yüzölçümü yazar. Kat mülkiyeti tapusunda yer alan bağımsız bölüm ibaresi sizin orası üzerindeki bağımsız mülkiyet hakkınızı gösterir. Banka kredisi çıkması en kolay olan tapu çeşididir.

Kat İrtifaklı Tapu Nedir? Kat İrtifakı Tapusu Çıktığında Banka Kredisi Çekebilir miyim?

Yapılacak ya da yapılmakta olan binaların üzerinde kat irtifakı kurulur. Kat irtifakı olan bir bina tapuya kayıtlı demektir. Ruhsat alımı sırasında herhangi bir sıkıntı yaşanmayan bu tapu türlerinde her hak sahibinin kendi yeri bellidir. Kat irtifakı kat mülkiyetine geçişten bir önceki adım olarak da düşünülebilir. Burada hak sahipleri daha sonra tapu müdürlüğüne başvurarak kat mülkiyetli tapu sahibi olabilirler.

Projelerde Deprem Güvenliği Nasıldır?

Projelerimizin tümü deprem yönetmeliğine uygun tasarlanmıştır. Yönetmeliğin gerektirdiği tüm şartlar sağlanmıştır. Tüm blokların altında ayrı ayrı fore kazık ile iyileştirme ve radyo jenerel temel çalışmaları yapılmış olup hazırlanmıştır. Jeofizik çalışmalar yapılmış olup hazırlanan Jeolojik ve Jeoteknik Etüd Raporu Jeoloji Mühendisleri odasınca vize edilmiştir.

Projelerde Kullanılan Malzemeler ve Markalar Nelerdir?

Bu konuda mahal listelerinde tanımlandığımız 1. sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Marka belirlenmesi inşaat süresi içinde oluşturulacak numuneler arasından Halil Durmaz İnşaat yönetiminin onayıyla belirlenecektir.

İnşaat sahası içine girebilir miyiz?

İnşaat sahasına girmek tehlikelidir; eğer mutlaka girmek isterseniz, inşaat sahasına ilgili şantiyenin şantiye şefinden izin alarak şantiye görevlileri refakatinde, misafir bareti takarak girebilirsiniz.

Halil Durmaz İnşaat projelerinde en çok hangi noktaya önem vermektedir?

Projelerimizde en hassas olduğumuz nokta, bizim “Yapının Doğruluğu” diye tabir ettiğimiz konudur. Doğruluk kriterimiz bir yapıda sırasıyla, sağlamlık, işlevsellik, estetik ve ekonomikliğin hepsinin bir arada olmasıdır.

Daire fiyatları ve ödeme planlarını nasıl öğrenebilirim?

Daire fiyatı ve ödeme planı konularında detaylı bilgi için 0.342.341 81 02 numaralı telefondan ya da e-posta yoluyla firma merkezimizle temasa geçebilirsiniz.

Yapacağınız binalarda yer seçiminde nelere dikkat ediyorsunuz?

Zemin etüdlerinin çok iyi yapılması gerekiyor. En dikkat ettiğim husus bu konudur. Şehir merkezine yakın olması, güneş görür daireler olması,açık alanlara yakınlığı ve bulunduğu bölgede değer kazanabilecek arsaları tercih ediliyor.

Neden Halil Durmaz İnşaat binalarından satın almalıyım?

Bunun birden çok sebebi var. Birincisi deprem yönetmeliğine uygun binalar üreten Halil Durmaz İnşaat, inşaat yapım kalitesinden asla ödün vermeden imalatlarına devam etmektedir. İkincisi bir ailenin tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek tarzda ve kullanışlılıkta üretime dikkat etmektedir. Üçüncüsü ise Halil Durmaz İnşaat konutları gerçek bir yatırım aracıdır. Alınan konutun zaman içerisinde bütçenize değer katması da çok önemlidir. Değerini yitiren, ya da değerleri aşırı yükselmiş bölgelerde konut üretmeyi yatırım aracı açısından Ziyam İnşaat uygun görmemektedir.
Copyright 2022 HALİL DURMAZ İNŞAAT
chevron-down