Modern Hayat Biçiminiz

Ladin Konutları

Dünden bugüne çok şey değişti...

Proje Açıklama :

Farklı ihtiyaçlara cevap verecek şekilde dairelerinden oluşan projede size, konfor ve kullanışlılığı aynı çatı altında sunuyoruz. Sizin yapmanız gereken ise, bir an önce bu ayrıcalıklı projede yer almak için karar vermek. En ince ayrıntısına kadar özenle hazırladığımız iç ve dış dizayn sayesinde prestijiniz de artacak. Projemiz, bulunduğu lokasyon nedeni ile kentin her noktasına çok rahat ulaşım olanağı sunuyor.

Kent içinde hayatın karmaşasından uzak, doğal ve ayrıcalıklı sosyal donatıları ile size huzurlu, mutlu ve güvenli bir yaşam alternatifi sunuyoruz. Projede, her şeyi siz ve sevdiklerinizin mutluluğu için en ince ayrıntısına kadar düşündük. Emirgan’a yatırım yaptığınızda bugününüz mutlu, yarınlarınız karlı olacak. Emirgan Konutları; konumu, sunduğu sosyal ve doğal olanakları ile gelecekte Beylükdüzü’nün en çok kazandıran projesi olmaya aday.

Alacağınız dairede ister siz oturun, ister kiraya verin sağlayacağı kar marjı sizi mutlu edecek. Emirgan Konutları'nda, tercihiniz ne olursa olsun, kazançlı çıkmanız kaçınılmaz.

Proje Detaylar :

Mevkisi : Beylerbeyi Göktürk Mahallesi
Başlama Tarihi : -
Blok Sayısı : -1
Daire Sayısı : -44
Oda Saysı : -4
Metrekaresi : -

Kat Planı

Proje Kataloğu

Copyright 2021 HALİL DURMAZ İNŞAAT
chevron-down